IZODOM - rýchlejšia a lacnejšia cesta k novému bývaniu

Pomocou technológie IZODOM sa k svojmu novému bývaniu dostanete ešte skôr. V spolupráci so spoločnosťou Izodom 2000 Polska tvoríme domy týmto systémom už od roku 2012.

Ako tento systém funguje?

Proces je jednoduchý - jednotlivé prvky sa skladajú po vrstvách podobne ako Lego až kým sa nedostaneme k podlažiu. Pri stavbe sa dá vybrať z viac ako 200 prvkov, ktorými sa dajú vytvoriť steny, rohy, okná, dvere a ďalšie prvky. Tie môžeme kombinovať ako stavebnicu tak, aby sme dosiahli tvar a želanú veľkosť a tvar vášho domu.

Systém je navyše využiteľný aj pri stavbe bytov a priemyselných zariadení.

Aké má technológia IZODOM výhody?

  • Výrazná úspora energií - izolačná vrstva materiálu EPS má hrúbku 10 cm, 20 cm alebo 30 cm, čo umožňuje stavať energeticky úsporné budovy a dokonca aj pasívne domy. Domy sú vynikajúcu chránené pred mrazom.
  • Rýchla výstavba - stavebný tím dokáže postaviť jedno poschodie za 4 pracovné dni. Výnimočná kvalita profilov bednenia umožňuje napumpovať betón do bednenia do výšky až 3 metre na jedno plnenie.
  • Zdravé bývanie - materiály sú otestované a certifikované. ICh špičková kvalita zaistí zdravé prostredie vášho domova.
  • Nízke náklady na dopravu - demontovateľné prvky MCFU (izolované bočné steny a plastové väzné trámy sa prepravujú oddelene a montujú sa na stavbe) umožňujú dopravu až 750 m2 steny v jednom kontajneri typu HC 40"
  • Kvalita a trvanlivosť - stavby sú výborne chránené voči nízkym či vysokým teplotám, požiarom, slnečnému žiareniu a vlhkosti.
  • Rozsiahla škála aplikácií - profily IZODOM je možné využiť v konštrukciách tisícov stavieb rôzneho typu: sú to jednotlivé rodinné domy, vily, nájomné domy, nemocnice, školy, materské školy ale aj priemyselné stavby, výrobné závody, sklady, pestovateľské budovy, sklady ovocia, obchody či kryté bazény.

View the embedded image gallery online at:
https://www.cejs.sk/izodom#sigProId77b3fb40cd

tlac izodom1