Základným cieľom vedenia firmy ČEJS od jej vzniku v roku 2004 je ponúknuť zákazníkom vysoko profesionálny prístup a kvalitne vykonanú prácu. Doterajšie firemné úspechy sú založené na schopnosti prispôsobiť sa požiadavkám investora (objednávateľa stavby) a na základe skúseností navrhnúť a preniesť správne riešenie vrátane detailov.

Využívame technológiu IZODOM

Kvôli dodaniu čo najlepších výsledkov sme začali spoluprácu so spoločnosťou Izodom 2000 Polska. Táto spoločnosť vyrába stavebné prvky s využitím technológie ICF už 30 rokov. Spoločnosť Izodom 2000 Polska komplexne vyškolila všetkých našich stavebných technikov na realizáciu technológie ICF a to od postavenia základovej dosky až po finálne dokončenie Vášho nového domu.

Zameriavame sa na suchú výstavbu

Hlavná orientácia našej firmy je sucha výstavba. V porovnaní s klasickou výstavbou, ktorá sa spolieha na mokré procesy, ponúka viacero praktických výhod nielen pre zhotoviteľov, ale aj pre koncových užívateľov – vás. Úspora času pri suchej výstavbe je snáď jej najväčšou výhodou. Kým pri využití tradičnejších stavebných materiálov musia robotníci čakať na vyschnutie jednotlivých vrstiev, pri suchej výstavbe môžu plynule pokračovať v práci bez akýchkoľvek prestojov, a preto je suchá výstavba viac ako dvakrát rýchlejšia, ako práca s tehlami a pórobetónom. Pri suchom procese výstavby domu máte už od začiatku vhodné podmienky na bývanie a to v krátkom čase od zahájenia realizácie. Suchá výstavba šetrí vodu a znižuje záťaž na životné prostredie.

Služby:

  • výstavba nízkoenergetických domov
  • realizácia developerských projektov od prípravy až po dokončenie
  • ako výhradný zástupca spoločnosti IZODOM predávame produkty IZODOM na celom území Slovenska
  • organizujeme školenia na realizáciu technológie IZODOM pre našich klientov